KVALITNÍHO DESIGN NÁBYTKU
Menu
×
 x 

poptávka obsahuje 0 položek
thumb_Knihovna_na_miru_Ostrava Blog

Knihovny neplní pouze funkci praktickou, co nejvíce úložného prostoru pro spoustu knih, ale také estetickou.

thumb_Expozice Blog

Na přelomu března a dubna proběhl jarní pražský veletrh nábytku a bytového designu For Interior spolu s For Garden, vše pro realizaci zahrad.

hlavni Blog

Stůl německého designera  Andrease Kroba se jmenuje YUNO a díky chytrému řešení stohování a spojování je právem označován za novou generací stohovacích stolů.

thumb_Návrh_postel_bělený_jasan_I Blog

Máte atypicky řešený pokoj a nevíte si rady s jeho uspořádáním? Chcete vlastní originální kus nábytku, který jinde neuvidíte? Nejste si jisti rozměrem, barvou nebo typem jídelního stolu?

dubovy2 Blog

Do nabídky jsme nově zařadili dubový jídelní stůl Janek s kulatou stolovou deskou.

thumb_image_2021_02_05T07_27_01_453Z Blog

Každoročně představujeme naše novinky na výstavě For interior v Praze - Letňanech. Bohužel z důvodu nepříznivého vývoje celosvětové pandemie se jarní výstava konat nebude, tak alespoň touto formou vás rádi seznámíme s novou nabídkou židlí a stolů pro rok 2021. K vidění samozřejmě budou také v našich prodejnách v Ostravě a Strančicích u Prahy.

thumb_stul-tondo-nerozlozeny Blog

Nábytkářský design čerpá z minulosti neustále. Vrací  se buď jednotlivé prvky  stylů nebo se přímo oprašují staré návrhy a vznikají kopie zdařilých kousků nábytku. Tak to je i s kulatými stoly.

thumb_Kobe Blog

Moderní interiér je dnes vzdušný, s maximem denního světla, propojený s exteriérem.

thumb_Heritage_2 Blog

Na přelomu 60. a 70. let přišla na svět řada zdařilých židlí, která předčila svou dobu.

20180730_185153_2 Blog

Výrobou stolů se zabýváme již od roku 1997. Nejdříve to byly stoly typizované, zaměřovali jsme se na série v určitém rozměru a  barevném provedení.

Vánoční inspirace

Je zcela pro nás přirozené, že se rádi obklopujeme věcmi, které nás dělají šťastnými.

Vždyť své příbytky si zdobíme odjakživa, dochované jeskynní malby a nálezy sošek jsou toho důkazem.  

Vánoční inspirace

Máme tady advent a začínáme zdobit své domovy.

Pro vás, co hledáte nějakou inspiraci a rádi tvoříte, přinášíme pár tipů na vánoční výzdobu.

Dřevěný nábytek z masivu

Moderní dřevěný nábytek dnes postrádá těžkopádnost, kterou bychom od masívního nábytku čekali. Je naopak subtilní a snadno přemístitelný. Nese znaky retro tvarů, kdy se kombinují  prvky typické pro různá období. Vznikají tak nové originální kousky s nádechem nostalgie.

Designová jídelní židle

Designová židle je zdařile vypadající výrobek, u kterého se podařilo propojit funční a estetické vlastnosti. Na první pohled nás taková židle zaujme především tvarem nebo i netradičním materiálem. Na ten druhý pak kvalitou použitých materiálů a zpracováním. Bez precizní řemeslné práce totiž i ten nejlepší design ztrácí na hodnotě.

Tonetky

Trendy se stále mění,  klasika však zůstává. Není proto divu, že klasické tonetky jsou stále populární. Snad je to i tím, že ladné a elegantní tvary ohýbaného dřeva v sobě ukrývají kouzlo starých časů.

Moderní dřevěné židle na terasu

První dojmy o našem domovu získává návštěva právě z předsíně. Proto je označována za vizitku naší domácnosti. Jak by moderní předsíň měla vlastně vypadat?

Moderní dřevěné židle na terasu

Zveme Vás k návštěvě největšího jarního veletrhu bydlení a designu FOR INTERIOR.

Moderní dřevěné židle na terasu

Hledáte zajímavé dřevěné židle pro svou terasu?

Nové trendy jídelních židlí a stolů

Kdo se jen trošku o design zajímá, ten dobře ví, že vlna odlehčených linií trvá již pár let. Zdá se však, že je na samém vrcholu.

nahledovy Blog

Moderní restaurační židle dnes silně sympatizuje se stylem retro. Oblé tvary, pestré barvy, květinové a geometrické vzory. Svůj návrat zaznamenala i tvarovaná překližka. Židle z překližky je velmi pevná a přitom lehká.


TOP