Moderní dřevěné židle na terasu

První dojmy o našem domovu získává návštěva právě z předsíně. Proto je označována za vizitku naší domácnosti. Jak by moderní předsíň měla vlastně vypadat?

Moderní dřevěné židle na terasu

Zveme Vás k návštěvě největšího jarního veletrhu bydlení a designu FOR INTERIOR.

Moderní dřevěné židle na terasu

Hledáte zajímavé dřevěné židle pro svou terasu?

Nové trendy jídelních židlí a stolů

Kdo se jen trošku o design zajímá, ten dobře ví, že vlna odlehčených linií trvá již pár let. Zdá se však, že je na samém vrcholu.

nahledovy Blog

Moderní restaurační židle dnes silně sympatizuje se stylem retro. Oblé tvary, pestré barvy, květinové a geometrické vzory. Svůj návrat zaznamenala i tvarovaná překližka. Židle z překližky je velmi pevná a přitom lehká.

thumb_udrzba-stolu-uvodnik Blog

Stoly a jiný nábytek z masivu vyžadují šetrnější zacházení. Stejně jako nám lidem nesvědčí extrémní podmínky, se dřevem je to podobné. Dřevo musí dýchat, udržet si potřebnou vlhkost. Nestandardní relativní vlhkost prostředí, menší než 40% nebo naopak větší než 60%, může mít na dřevo negativní vliv a způsobovat tvarovou deformaci. Příkladem je přetopená místnost, prudké výkyvy teplot nebo přílišná vlhkost v místnosti.

stul-bez-lubu-uvodnik Blog

Zpravidla rozhodují tyto základní parametry: rozměr, typ, materiál a cena.

Zásadní je rozměr, který nás limituje a je dán místností. Jen zřídka nějaké limity neexistují. Rozměr stolu určuje také počet stálých členů rodiny a její zvyklosti.

20181107_154708 Blog

Ispired by Nature - Inspirováno přírodou

Těšíme se na zimu? Přemýšlíte o Vánocích a vánoční výzdobě? Nechejte se inspirovat přírodou. Příroda nabízí klid a vychutnání si okamžiku.

thumb_velikost-stolu Blog

V prodejnách často řešíme otázku ideálního rozměru jídelního stolu.

Proto chceme přispět k celkovému komfortu stolování a zpracovali jsme základní odpovědi na dotaz „Jak zvolit správný rozměr jídelního stolu“ do stručných přehledů. Při výrobě na zakázku se žádných limitů držet nemusíme, dodržení určitých standardů však za nějaký čas určitě oceníme.

×

TOP