KVALITNÍHO DESIGN NÁBYTKU
Menu
×
 x 

poptávka obsahuje 0 položek
stůl_105 Blog

Proč kulatý stůl

Trendy se neustále mění. Vracejí se ty staré jen s novou dávkou moderních prvků a oprašují se osvědčené modely a produkty.

tradiční_výplet Blog

Přírodně laděné interiéry jsou stále oblíbené a tento trend trvá již několik let.

A není divu. Člověku je takovéto prostředí přirozené a cítí se v něm dobře.

thumb_foto_1 Blog

Rádi jsme se dočetli v magazínu Bydlení na www.novinky.cz, že jsme výrobou jídelního stolu na míru přispěli ke spokojenému bydlení mladé rodiny.

logo_veletrhu Blog

18. VELETRH NÁBYTKU, INTERIÉRŮ A BYTOVÝCH DOPLŇKŮ

thumb_Knihovna_na_miru_Ostrava Blog

Knihovny neplní pouze funkci praktickou, co nejvíce úložného prostoru pro spoustu knih, ale také estetickou.

thumb_Expozice Blog

Na přelomu března a dubna proběhl jarní pražský veletrh nábytku a bytového designu For Interior spolu s For Garden, vše pro realizaci zahrad.

hlavni Blog

Stůl německého designera  Andrease Kroba se jmenuje YUNO a díky chytrému řešení stohování a spojování je právem označován za novou generací stohovacích stolů.

thumb_Návrh_postel_bělený_jasan_I Blog

Máte atypicky řešený pokoj a nevíte si rady s jeho uspořádáním? Chcete vlastní originální kus nábytku, který jinde neuvidíte? Nejste si jisti rozměrem, barvou nebo typem jídelního stolu?

dubovy2 Blog

Do nabídky jsme nově zařadili dubový jídelní stůl Janek s kulatou stolovou deskou.

thumb_image_2021_02_05T07_27_01_453Z Blog

Každoročně představujeme naše novinky na výstavě For interior v Praze - Letňanech. Bohužel z důvodu nepříznivého vývoje celosvětové pandemie se jarní výstava konat nebude, tak alespoň touto formou vás rádi seznámíme s novou nabídkou židlí a stolů pro rok 2021. K vidění samozřejmě budou také v našich prodejnách v Ostravě a Strančicích u Prahy.

thumb_stul-tondo-nerozlozeny Blog

Nábytkářský design čerpá z minulosti neustále. Vrací  se buď jednotlivé prvky  stylů nebo se přímo oprašují staré návrhy a vznikají kopie zdařilých kousků nábytku. Tak to je i s kulatými stoly.

thumb_Kobe Blog

Moderní interiér je dnes vzdušný, s maximem denního světla, propojený s exteriérem.

thumb_Heritage_2 Blog

Na přelomu 60. a 70. let přišla na svět řada zdařilých židlí, která předčila svou dobu.

20180730_185153_2 Blog

Výrobou stolů se zabýváme již od roku 1997. Nejdříve to byly stoly typizované, zaměřovali jsme se na série v určitém rozměru a  barevném provedení.

Vánoční inspirace

Je zcela pro nás přirozené, že se rádi obklopujeme věcmi, které nás dělají šťastnými.

Vždyť své příbytky si zdobíme odjakživa, dochované jeskynní malby a nálezy sošek jsou toho důkazem.  

Vánoční inspirace

Máme tady advent a začínáme zdobit své domovy.

Pro vás, co hledáte nějakou inspiraci a rádi tvoříte, přinášíme pár tipů na vánoční výzdobu.

Dřevěný nábytek z masivu

Moderní dřevěný nábytek dnes postrádá těžkopádnost, kterou bychom od masívního nábytku čekali. Je naopak subtilní a snadno přemístitelný. Nese znaky retro tvarů, kdy se kombinují  prvky typické pro různá období. Vznikají tak nové originální kousky s nádechem nostalgie.

Designová jídelní židle

Designová židle je zdařile vypadající výrobek, u kterého se podařilo propojit funční a estetické vlastnosti. Na první pohled nás taková židle zaujme především tvarem nebo i netradičním materiálem. Na ten druhý pak kvalitou použitých materiálů a zpracováním. Bez precizní řemeslné práce totiž i ten nejlepší design ztrácí na hodnotě.

Tonetky

Trendy se stále mění,  klasika však zůstává. Není proto divu, že klasické tonetky jsou stále populární. Snad je to i tím, že ladné a elegantní tvary ohýbaného dřeva v sobě ukrývají kouzlo starých časů.

Moderní dřevěné židle na terasu

První dojmy o našem domovu získává návštěva právě z předsíně. Proto je označována za vizitku naší domácnosti. Jak by moderní předsíň měla vlastně vypadat?


TOP