KVALITNÍHO DESIGN NÁBYTKU
Menu
×
 x 

poptávka obsahuje 0 položek

Kdo jsme?

Jsme malá rodinná firma z Ostravy se silným poutem k italskému designu. Tam také naše láska ke dřevu a designu začala.

V roce 1997 jsme nejdříve italské židle a nábytek dováželi a po pár letech se pustili do výroby prvních jídelních stolů. Později  jsme sortiment rozšířili i o zakázkový nábytek. Dnes se nebojíme říct, že patříme k předním výrobcům nábytku v regionu. Je za námi 27 let usilovné práce, spousta realizovaných zakázek i spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí a to nás velmi těší. Naší prioritou je poctivé řemeslné zpracování , samozřejmostí pak individuální přístup a příjemné prostředí prodejny.  Sledujeme nové trendy, školíme se a inspirujeme na významných evropských veletrzích moderního designu.

 

„Kdo pracuje rukama, je dělník. Kdo pracuje rukama a hlavou, je řemeslník. Kdo pracuje rukama, hlavou a srdcem, je umělec.“  (František z Assisi)

A jak to probíhá?

V prodejně vystavujeme přibližně 30 stolů vlastní výroby.  Zaměřujeme se spíše na  moderní  svěží styl, ale nabízíme i  tradiční tvary nadčasové klasiky.

Z naší bohaté nabídky si vyberete typ stolu, určíte jaký by měl mít rozměr a zda se má jednat o stůl pevný nebo rozkládací .  Dále pak budete vybírat materiál, ze kterého má být vyroben. K dispozici jsou vzorky dřevin a také barvy moření a lakování. Pokud si nebudete jisti  typem, rozměrem nebo barvou, rádi vám poradíme. Máme bohaté zkušenosti  v plánování prostoru a návrzích.  Není problém zpracovat  vizualizaci vašeho interiéru s konkrétním stolem, doporučíme vám také vhodný typ židlí. Často také řešíme dotazy týkající se ideálního konferenčního stolu. Stačí zaslat pár fotek, rozměry místnosti a v tomto případě i sedací soupravy. Navrhneme vám vhodný typ i optimální rozměr.

Rozvoz máme zpoplatněn podle rozvozových tras po celé ČR.  Stoly a nábytek vozíme však vlastním vozem a věnujeme mu maximální pozornost až do jeho předání.   Nezatížíme vás montáží nábytku ani hromadou obalového materiálu. Vše je ve smontovaném stavu nebo montáž na místě sami odborně provedeme a obaly odvezeme.

Sezení je velmi individuální záležitost. Židle se vám musí líbit, musí být pohodlná a vyhovovat vašemu stylu života. Proto vždy doporučujeme židle vyzkoušet. V naší vzorkové prodejně můžete posedět na 150 různých židlí a křesílek. K dispozici budete mít vzorníky látek i moření. Je opravdu z čeho vybírat.

Pokud byste měli zájem o výrobu nábytku, je dobré si domluvit předem schůzku, abychom měli dostatečný prostor vše probrat.

Nejdříve je tedy nutná konzultace. Následně vám vypracujeme jednoduchou vizualizaci s cenovou nabídkou. To vše nabízíme zdarma.

V případě, že máte zájem o celkový návrh vám šitý na míru, cena se pohybuje podle velikosti místnosti v rozsahu od 1.500Kč – 3.000Kč.

 

Kde můžete vidět naši práci?

S naší nabídkou se můžete seznámit zde na webových stránkách, v naší kamenné prodejně v Ostravě nebo pravidelně na výstavě For interior v Praze- Letňanech.

Těšíme se na vaši návštěvu.

O nas kolaz

 


TOP