KVALITNÍHO DESIGN NÁBYTKU
Menu
×
 x 

poptávka obsahuje 0 položek

Obchodní podmínky

Dodavatel Markéta Mecová podnikající jako FO pod obchodní značkou Belterra – židle, stoly, IČ: 65479203, ŽL vydal Magistrát Města Ostravy, č.j.: H11708, ev. č. 380705-18616-01 se sídlem V Ostravě-Hrabůvce na ul. Hasičská 15 prohlašuje,
že veškerá prezentace zboží, které je umístěna na internetových stránkách www.belterra.cz je informativního charakteru a není automaticky nabídkou dodavatele na uzavření smlouvy se zákazníkem. Dodavatel prohlašuje, že na webových stránkách nejsou obsaženy přesné informace o zboží, konkrétně informace o vlastnostech a přesných rozměrech zboží, o ceně, o všech případných poplatcích spojených s dodáním zboží (např. přeprava a montáž zboží).
Teprve na základě zaslané poptávky dodavatel vypracuje zákazníkovi konkrétní cenovou nabídku zboží a po akceptaci obou stran pak Kupní smlouvu a zálohovou fakturu. Cena se odvíjí od vybraných materiálů i množství. Cena uvedená u zboží je uvedena „OD“, tzn. nejlevnější možná varianta zboží.
Většina zboží je zakázkové výroby, tzn. že se zboží vyrábí po sepsání Kupní smlouvy na přání zákazníka ( volitelná dřevina, moření dřeva, rozměry, čalounění). Z důvodu již probíhajícího výrobního procesu nelze v průběhu smluvené dodací lhůty zadané rozměry a materiály měnit, či od Kupní smlouvy odstoupit. Pouze v případě, kdy to výrobní proces dovolí a se změnou či s odstoupením od Kupní smlouvy dodavatel souhlasí.
Práva a povinnosti se řídí sepsanou Kupní smlouvou s Návodem na používání a ošetřování výrobku, který je její nedílnou součástí. Práva a povinnosti neupravené touto smlouvou se řídí ustanovením občanského zákoníku a právními předpisy souvisejícími v platném znění.


TOP