KVALITNÍHO DESIGN NÁBYTKU
Menu
×
 x 

poptávka obsahuje 0 položek

Chybová stránka 404
Error page 404

404 Uncategorised

Je nám líto stránka, kterou hledáte nebyla nalezena.

Požadovaná stránka se bohužel na serveru www.belterra.cz nenachází - zřejmě byla odstraněna, přemístěna neb přejmenovaná. Na stránkách dochází k úpravám a je proto možné, že některé vnější odkazy na ně nefungují.

Kam jít dál

  • pokud jste zadali adresu ručně , zkontrolujte překlepy
  • přejděte na úvodní stránku webu a dál pokračujte odtud
  • konkrétní informaci najdete pomocí vyhledávacího formuláře v záhlaví webových stránek

The page you are looking for doesn't exist.

Nábytek vyrobený na míru má mnoho výhod. Individuální design přizpůsobený všem potřebám a faktorům bude odpovídat přesně vašemu stylu a vkusu. Efektivně využijete daný prostor a především kvalitní materiály a ruční zpracování zaručí delší životnost. Vyrobíme vám vestavěné skříně, komody, skřínky do jídelny, obývacího pokoje, domácí pracovny a jiný nábytek v souladu s vaším přáním. Na míru jsem schopni také vyrobit žulovou pracovní desku do vaší kuchyně.

Nábytek na zakázku

Obchodní podmínky

Dodavatel Markéta Mecová podnikající jako FO pod obchodní značkou Belterra – židle, stoly, IČ: 65479203, ŽL vydal Magistrát Města Ostravy, č.j.: H11708, ev. č. 380705-18616-01 se sídlem V Ostravě-Hrabůvce na ul. Hasičská 15 prohlašuje,
že veškerá prezentace zboží, které je umístěna na internetových stránkách www.belterra.cz je informativního charakteru a není automaticky nabídkou dodavatele na uzavření smlouvy se zákazníkem. Dodavatel prohlašuje, že na webových stránkách nejsou obsaženy přesné informace o zboží, konkrétně informace o vlastnostech a přesných rozměrech zboží, o ceně, o všech případných poplatcích spojených s dodáním zboží (např. přeprava a montáž zboží).
Teprve na základě zaslané poptávky dodavatel vypracuje zákazníkovi konkrétní cenovou nabídku zboží a po akceptaci obou stran pak Kupní smlouvu a zálohovou fakturu. Cena se odvíjí od vybraných materiálů i množství. Cena uvedená u zboží je uvedena „OD“, tzn. nejlevnější možná varianta zboží.
Většina zboží je zakázkové výroby, tzn. že se zboží vyrábí po sepsání Kupní smlouvy na přání zákazníka ( volitelná dřevina, moření dřeva, rozměry, čalounění). Z důvodu již probíhajícího výrobního procesu nelze v průběhu smluvené dodací lhůty zadané rozměry a materiály měnit, či od Kupní smlouvy odstoupit. Pouze v případě, kdy to výrobní proces dovolí a se změnou či s odstoupením od Kupní smlouvy dodavatel souhlasí.
Práva a povinnosti se řídí sepsanou Kupní smlouvou s Návodem na používání a ošetřování výrobku, který je její nedílnou součástí. Práva a povinnosti neupravené touto smlouvou se řídí ustanovením občanského zákoníku a právními předpisy souvisejícími v platném znění.

Máte svou představu o jídelním či konferenčním stole a standardní nabídka nábytkářských gigantů vám nevyhovuje? Oslovte nás se svým požadavkem, zkusíme nalézt řešení. Na míru vyrábíme jak jídelní tak i konferenční stoly. Z materiálů nejvíce používáme dubový a bukový masiv, ořechové dřevo, jilm a jasan. V nabídce máme 30 druhů dýh, inovativní materiály jako je HPL laminát a pracujeme i se sklem a kovem.

Výroba dřevěného stolu

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

TOP