KVALITNÍHO DESIGN NÁBYTKU
Menu
×
 x 

poptávka obsahuje 0 položek

Je zcela pro nás přirozené, že se rádi obklopujeme věcmi, které nás dělají šťastnými.

Vždyť své příbytky si zdobíme odjakživa, dochované jeskynní malby a nálezy sošek jsou toho důkazem.  

Je zcela pro nás přirozené, že se rádi obklopujeme věcmi, které nás dělají šťastnými. Vždyť své příbytky si zdobíme odjakživa, dochované jeskynní malby a nálezy sošek jsou toho důkazem.  Bytová dekorace podléhá módě úplně stejně jako oblečení nebo šperky.  Dnešní trend je spíše o vytváření promyšleného  zátiší než samostatných  volně stojících dekorací. Nejčastěji jej tvoří lampa,  výškově rozdílné vázy, živé nebo umělé rostliny a nějaká skulptura, socha nebo ornament. Obrazy dnes není nutné věšet na zeď, módní je jen o ni opřít. Můžou být i dva  za sebou opět v různých  velikostech. Velkoformátové obrazy jsou odvážné a velmi efektní. Jednotlivé skupinky těchto předmětů pak umístíme tam, kde je budeme  mít na očích. Může to být širší parapet okna,  velký jídelní stůl nebo komoda.  Abychom z výsledku měli radost,  platí zásada, že bychom to s počtem skupinek  neměli přehánět. To samé platí o drobném nábytku jako jsou stolečky, regály a poličky. Pár pečlivě zvolených kousků, které budou s našim  interiérem ladit, bude to pravé. Vtisknou našemu domovu tu správnou duši. Přeplněný domov nesourodými kousky, bude na nás působit opačným dojmem, nepořádkem a chaosem.

Pokud si nejste úplně jisti s výběrem vhodné dekorace  právě pro vás, rádi vám pomůžeme vhodné doplňky  vybrat.

Dekorování nás baví…

Trendy v dekoraci Trendy v dekoraci

Velký formát plátna v barvách našeho interiéru bude krásným a vkusným bytovým doplňkem. Barva dřeva a potah židle se promítají v barvách na obraze.

Trendy v dekoraci

Dobrou službu nám také udělá také sezónní dekorace, která vnese do interiéru svěží vítr.  Po nějakou dobu nám bude dělat radost, pak ji jednoduše schováme a vyměníme za jinou. Umělé květiny jsou trendy, musí však být kvalitní. Těm laciným se obloukem vyhněte.

Trendy v dekoraci

Na dřevěném stole vázička, v té vázičce vodička… Na květinovém stolku nemusí být jen květináč. Můžeme zvolit vázy rozdílných tvarů i materiálů. Doplníme zajímavou skulpturou.

Trendy v dekoraci

Obrazy nemusí být zavěšené, ale třeba jen opřené o zeď. Můžou být i v páru, menší a za ním větší formát. Tyto jsou celé z plechu. Studená šedá barva s přírodním odstínem dřeva krásně spolu ladí.

Trendy v dekoraci

Skupinka tvořená z industriálního designového křesílka , drátěného koše, vysoké dřevěné vázy a proutěného závěsného světla

Trendy dekorace do bytu


TOP