Dřevěná barová židle a stůl

V naší nabídce naleznete jak klasické, tak i moderní dřevěné barové židle.  Můžou být celodřevěné nebo s čalouněním.  Barová židle Milano je nejprodávanějším typem  pro svou jednoduchou linii a komfort sezení. Opěradlo židle je příjemně ergonomicky tvarované. Barevné nástřiky jsou nyní trendy.  Struktura dřeva je potlačena a vyniká jednoduchý tvar barové židle.

Zejména bílá barová židle je často žádaná k módní bílé kuchyni. K barové židli nabízíme také jídelní židli a křeslo s područkami. Jednotný design jídelní a barové židle sjednotí  interiér. 

Čalouněný typ barové židle ocení ti, kteří u barového či snídaňového pultu tráví více času. Měkké vypolstrované čalounění  zaručuje komfort a pohodlí.  Látku je možné dodat  a docílit tak stejného designu se sedací soupravou. Podnož je z bukového masívu. K barové židli  nabízíme  vhodný  typ jídelní židle  A 0140.

 
Barová židle BST0072

Barová židle BST0072

Barová židle z bukového dřeva, možnost vybrat si moření i čalounění. Vhodné do restauraci.Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 15ks bude cena stanovena individuálně.

4920 Kč

 
Barová židle BST Malachit

Barová židle BST Malachit

Židle velice povedeného designu v celočalouněné verzi. Jen buk. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 15ks bude cena stanovena individuálně.

4650 Kč

 
Barová židle BST0910

Barová židle BST0910

Barová židle klasického stylu.Vyráběná v bukovém masívu.Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 15ks bude cena stanovena individuálně.

4190 Kč