Barová židle levně

V naší nabídce najdete velké množství barových židlí, celodřevěné nebo s čalouněním. Jsou vyrobeny z kvalitního bukového masívu a splňují i náročnější požadavky pro restaurační provoz. Z nabídky jsme vybrali pár typů barových židlí, které jsou levné a přitom neztrácejí nic z kvalitně odvedené řemeslné práce. Pro větší počet kusů nás neváhejte kontaktovat, poskytujeme  individuální množstevní slevy. V nabídce je široká škála možnosti  barevného provedení barových židlí i čalounění.

Ke všem typům barových židlí nabízíme také typ jídelní židle nebo křesílka s područkami

 
Taburet C3141

Taburet C3141

Barová židle která svou jednoduchostí nepřekáží v interiéru. Vyráběna z bukového dřeva.Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 15ks bude cena stanovena individuálně.

2080 Kč

 
Barová židle BST 4720

Barová židle BST 4720

Barová židle zajímavá svým zpracováním kulatého sedáku. Vyráběná z bukového dřeva.Sedák čalouněn také v KUŽI. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 15ks bude cena stanovena individuálně.

3560 Kč

 
Barová židle BST5245

Barová židle BST5245

Židle doporučována do restaurací,hotelů a podobně.Vyráběná z bukového dřeva.Sedák čalouněn také v KUŽI. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 15ks bude cena stanovena individuálně.

3660 Kč

 
Barová židle C 0915

Barová židle C 0915

Taburet který svou jednoduchostí nepřekáží v interiéru. Vyráběn z bukového dřeva.Čalouněný nebo celodřevěný.Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 15ks bude cena stanovena individuálně.

2820 Kč

 
Barová židle Otto

Barová židle Otto

Židle z bukového dřeva, sedák čalouněný nebo dřevěný, vhodná do restaurací.

1750 Kč