Kovové barové židle

Nejčastější  požadavky na kuchyňské barové židle jsou především: minimální prostorové nároky, snadná údržba  materiálů a pohodlí. 

Těmto požadavkům vyhovují níže vybrané typy barových židlí s kovovou podnoží. Nejprodávanější  je barová  kovová židle  SAPO.  Jedná se o univerzální typ. Hodí se do každého interiéru a k jakékoli výšce barového pultu. Je výškově nastavitelná, rozmezí výšky od 61-84cm.

Elegantní  je kombinace sedáku z ekokůže  a chromové podnože. Nabízíme širokou škálu koženek a látkových potahů. Na  stránkách vidíte pouze částečnou nabídku, v našich prodejnách jsou k vidění další vzorníky potahů.

 
Barová židle Ipanema

Barová židle Ipanema

Barová židle Ipanema byla navržena od Sandona & Sandrin Tato zvláštní barovka je pohodlná a neformální. Jasné barvy krásně rozzáří každou místnost. Výškověnastavitelná, otočná barová židle. Základna z matného nerezu, sloupec je chromový. Sedák z polyethylenu, na výběr v šesti barvách.

9072 Kč

 
Barová židle Dax Bar (Cross)

Barová židle Dax Bar (Cross)

Barová židle Dax má nožičky v povrchové úpravě nerez, čalounění v kožence, možno v kůži. Cena uvedena na v čalounění koženek skup.1. Možnost výběru výšky sedáku barové židle - buďto v.68 nebo v.80cm.

5240 Kč