Poptávka: prázdný
 
 

Retro židle, jídelní židle bílé retro, retro jídelní židle

Židle retro stylu. Oblé tvary,  pestré barvy, květinové a geometrické vzory, to evokuje minulé období. Kombinace moderního jídelního stolu s retro židlí působí velmi „designově“.

Hlavně mladší generace považuje retro nábytek za velmi moderní. Starším ročníkům zase připomíná mládí.

Protože se snažíme držet krok s nejnovějšími trendy, zařadili jsme do naší nabídky barevné krycí laky vhodné pro všechny bukové židle. Bukové dřevo má totiž málo suků a není tak pórovité oproti jiným dřevinám a proto je pro tuto povrchovou úpravu ideální.  Nabízíme klasickou bílou a černou barvu, a nově sedm pastelových barev. Tímto však barevná škála nekončí. Na zakázku je možné namíchat jakoukoli barvu podle vzorkovníku RAL,  NCS a ICA.

Zvláště oblíbená je černá a bílá židle retro stylu, pro příznivce black and white kontrastu, ale také pro neutrálnost a nadčasovost.

 
Houpací křeslo B8250

Houpací křeslo B8250

Houpací křeslo z ohýbaného bukového masivu s výpletem. Široká barevná nabídka napříč mořením i emaily.

6740 Kč

 
Židle A1230

Židle A1230

Židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 25ks bude cena stanovena individuálně.

2840 Kč

 
Židle A1845

Židle A1845

Stohovatelná židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva.Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 25ks cena na vyžádání.

3140 Kč

 
Židle A1880

Židle A1880

Celodřevěná židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Možno namořit dle vzorku zákazníka (ke kuchyňské lince, stolu,apod.). Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 25ks bude cena stanovena individuálně.

2590 Kč

 
Židle A8000

Židle A8000

Židle vhodná do restauracích,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 25ks cena na vyžádání.

2590 Kč

 
Židle A1840

Židle A1840

Židle z ohýbaného dřeva.Vyráběná z bukového dřeva.Čalouněna také v KUŽI. Cena je uvedena při odběru do 25ks. Pro větší množství odběru, cena na vyžádání.

2750 Kč