Postele s vysokým čelem

Trendové jsou nyní postele s vysokým čelem, vůbec celkově vyšší, spíše kontinentálního typu. Jedná se vlastně o samostatný box, na kterém leží matrace.  Čelo postele je přitom součástí postele anebo jako samostatný prvek připevněný ke stěně.  Rámy a čela postelí mohou být v čalouněné verzi  anebo  dřevěné. Používáme bukový a dubový masív, dýhy klasických domovských dřevin anebo exotickou dýhu.

 
Postel Oliver

Postel Oliver

Celočalouněná postel s vyšším čelem, 5 variant možností prošití. Výšku čela si můžete zvolit. Výběr nožiček v buku běleném, přírodním, ořechu světlém a tmavém, v odstínu wenge a ve stříbrném nástřiku. Cena bez roštů. Rošty je možné objednat samostatně, jedná se pak o výklopný typ roštu z pevných rovných latí. Výška rámu je 48cm. Postel s úložným prostorem.

20300 Kč

 
Postel Romance

Postel Romance

Postel Romance je typizovaná, nelze změnit rozměr.Rozměr pro matraci je 180x200. Dub white, čalouněna v kožence Vienna, látce Carabu i kůži. Cena uvedena za koženku Vienna (v látce Carabu cena 28.120Kč). Cena bez roštů a matrace.

21910 Kč

 
Postel New Age

Postel New Age

Postel New Age je typizovaná, nelze změnit rozměr. Rozměr pro matraci 180x200. Čalouněna v kožence Vienna, látce Carabu i kůži. Cena uvedena za koženku Vienna (v látce Carabu cena 32.100Kč). Cena bez roštů a matrace.

25980 Kč